0507 328 01 35
SERUM HİZMETİ
SERUM HİZMETİ

SERUM HİZMETİ

 

Serum, damardan verilmesi gereken bazı ilaçlar sebebiyle kullanılabilir. Ayrıca bazı ilaçların daha hızlı etki etmesi, hızlı iyileşme için de tercih edilen bir tedavi metodudur. Serum ile hastanın çok daha hızlı normal hayata dönmesi mümkündür. Bu tedavi genel olarak hastanelerde uygulanır.


Özellikle acil bölümlerinde sıklıkla bu tedaviye başvurulmaktadır. Ancak bazı durumlarda tedavinin evde devam etmesi gerekebilir. Hastanın yürüyecek veya hastaneye götürülecek durumda olmaması evde serum hizmetinin gerekli olmasına yol açabilir. Bu gibi durumlarda hastane ortamındaki uygulamanın eve taşınması önem taşıyor. Hastaya doğru ilaçların doğru şekilde verilmesi için serum tedavisi evde uygulanabiliyor. 


Evde serum tedavisi kişilerin tercihince veya uzman hekimler tarafından belirlenen ilaçların uzman kadromuz dan oluşan hemşireler tarafından evinizin konforu bozulmadan uygulanmaktadır. Tedavisi sürecinizi Evde serum hizmetimizden yararlanarak devam ettirmek için bizimle iletişime geçiniz. 


Evde serum hizmetimizin içeriğinin yanı sıra son zamanlarda gündemde olan ve faydası saymakla bitmeyen glutatyon serum hizmetimizde mevcuttur. Glutatyon serum hizmetimizin içeriği şu şekildedir, C vitamini ile kombine şekilde evde glutatyon serum tedavisi uygulayabilirsiniz. Evde glutatyon serum hizmetimizden sizde yararlanmak için bizimle iletişime geçiniz. Evde glutatyon serum ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir veya hizmet istek bölümünden almak isteğiniz hizmeti örneğin ,evde glutatyon serum taktırmak istiyorum veya glutatyon serum hakkında bilgi almak istiyorum gibi cümleler ile belirttiğiniz uzman kadromuz ile sizinle iletişime geçeceğiz. 

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014